درباره ما

علیرضا پیرزاده در سال ۱۳۶۶ در بحبوحه جنگ ایران و عراق سنگ بنای شیرینی خانگی خروس قندی را در حالی بنا نهاد که به دلیل شرایط اقتصادی زمان جنگ، ساکنین مشهد انتخاب چندانی در خرید شیرینی و کیک نداشتند و تعداد قنادی های مشهد بسیار محدود بود.

در آغاز خروس قندی با کیک و شیرینی های تهیه شده توسط همسایگان و دوستان بنا نهاده شد و تا سالها به خاطر کیفیت و نوآوری، کیک خروس قندی محبوبیت خاصی در بین همه طبقات مردم مشهد داشت. در این سالها خروس قندی در محل فعلی شعبه یک واقع در خیابان بهارستان آغاز به کار نمود و تا سال ۱۳۸۳ با افتتاح شعبه دو واقع در جلال آل احمد تحولی عظیم را تجربه کرد.

در آن سال خروس قندی با راه اندازی کارگاه اختصاصی رأسا اقدام به تولید محصولات خود نمود. در سال ۱۳۹۰ خروس قندی با توجه به رشد صنعت شیرینی پزی و نیاز مردم به تنوع کارگاه خود را مجهزتر و مدرن تر نمود و تا امروز که پس از سه دهه همچنان نام خروس قندی در بین شیرینی دوستان به نیکی و صداقت شهره است و بدون شک یکی از موفق ترین برندها در زمینه شیرینی و کیک خانگی در شهر مشهد می باشد.

سایر قنادی هایی که خود را منتسب به خروس قندی می نامند هیچ گونه وابستگی با این واحد شیرینی خانگی ندارند.

شیرینی خروس قندی انتقادات و پیشنهادات شما را صمیمانه ارج نهاده و آنها را به عنوان مرجعی سازنده جهت پیشرفت و ارائه هر چه بهتر خدمات تلقی می نماید.

 

ABOUT US CONTACT US PRODUCTS